Новий смартфон Samsung Galaxy S11 отримає цікаву особливість

  1301

  Нові флагманські смартфони Samsung Galaxy S10 представили всього кілька місяців тому. А в мережі вже почали з’являтись чутки про майбутню новинку – Samsung Galaxy S11.

  Зокрема, з’явилась цікава інформація щодо фронтальної камери. Інсайдери називають її “прихованою камерою”, або такою, яка зникає, передає GizChina.

  Як вона виглядатиме. За даними джерела, селфі-камера зазвичай буде непомітна на екрані. Вона з’являтиметься лише тоді, коли користувач буде робити селфі. Таким чином виробникові вдасться зробити екран дійсно безрамковим та без будь-яких виступів чи отворів.

  Як відомо, фронтальна камера у Galaxy S10 виглядає як “дірка” в екрані, вона хоч і невелика, але її видно постійно.

  При цьому вже у березні віце-президент підрозділу Samsung Mobile Communication R&D Group Display Ян Бюнг-Дук пообіцяв, що подібних прихованих камер і датчиків в екрані не варто очікувати вже в Samsung Galaxy S11.

  Зміниться і назва. До речі, Galaxy S11 може отримати зовсім іншу назву, адже Samsung думає над новими принципами іменування флагманів. Наразі новинка має внутрішню кодову назву Picasso. Але таке ім’я у смартфона буде лише на період розробки.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин