Нова операційна система від Microsoft в два рази швидше Windows 10

  1540

  Не можна однозначно сказати, що Windows 10 – це погана операційна система для комп’ютерів, моноблоків, ноутбуків, планшетів та інших пристроїв, але і хорошою назвати її також не можна.

  Справа в тому, що дане програмне забезпечення є заручником великої кількості різних можливостей, в яких іноді складно розібратися навіть професіоналу своєї справи, не кажучи вже про початківця непідготовленій користувача. Судячи з усього, Microsoft нарешті зрозуміла, що користувачам потрібна простота і швидкість роботи, а не даремні функції і настройки.

  Саме тому Microsoft створила нову операційну систему для електронних пристроїв, яка, в порівнянні з Windows 10, працює в два рази швидше, принаймні чисто теоретично. Нова платформа носить кодову назву Lite OS, але це далеко не найголовніше.

  Найважливіше те, що в цій платформі розробники реалізували принцип модульної структури, який дозволяє встановлювати новітнє програмне забезпечення навіть для телевізори і автомобілі, причому без значного навантаження на їх «залізо».

  Однією з особливостей нової ОС стане простота її використання, тому що вона прямо «з коробки» буде працювати саме так, як повинна насправді. За рахунок цього її, на відміну від Windows 10, не доведеться налаштовувати і якось покращувати додатково.

  Всіх користувачів в Lite OS чекають абсолютно новий призначений для користувача інтерфейс, причому він виявиться не тільки поліпшений за частиною зовнішнього вигляду, але ще і значно спрощений. Більше не буде ніяких складних і заплутаних розділів з настройками – все виявиться розміщено в одному місці, як було в Windows 7.

  Згадка новітньої платформи для комп’ютерів, планшетів, моноблоків, ноутбуків і інших електронних пристроїв все частіше з’являється в коді Windows 10, а це говорить про те, що Microsoft збирається запропонувати користувачам можливість поновлення до нової ОС без втрати особистих даних, тобто виробляти переустановку програмного забезпечення не прийдеться.

  Очікується, що новітнє програмне забезпечення анонсують вже цього літа, після чого почнеться його публічне тестування, тоді як остаточна стабільна збірка побачить світ в кінці цього року.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин