Sony PlayStation 5 зганьбиться на весь світ

  58

  Японська корпорація Sony останній раз випускала ігрову приставку в грудні 2018 року, але такою виявилася PS Classic, тоді як модель PlayStation 4 стала доступна для покупки ще в кінці 2013 року. Відтоді пройшло вже понад п’ять років, за які вона вкрай сильно застаріла. З огляду на всю цю ситуацію мільйони людей чекають, коли на ринок вийде довгоочікувана новинка в особі Sony PlayStation 5, а приписують їй масу особливостей, починаючи з підтримки топових технологій і закінчуючи передовим технічним оснащенням. Втім, новий Xbox Two виявиться набагато кращим.

  Головний редактор видання Seasoned Gaming заявив про те, що ігрова приставка Sony PlayStation 5 виявиться набагато гіршою, ніж новий Xbox Two від компанії Microsoft, над створенням якого американська корпорація працює вже багато років. Це стосуватиметься як наданих можливостей, так і технічного оснащення. Стверджується, що PS5 виявиться слабшою за свого головного конкурента «значно», тобто, найімовірніше, не менше ніж на 20%. Така істотна різниця зробить новинку від компанії з США набагато більш цікавою з точки зору довгострокової перспективи.

  За рахунок вищої продуктивності новий Xbox Two, хоча це лише його передбачувана назва, зможе залишатися актуальним на ринку відчутно довше, ніж його головний конкурент. Джерело повністю переконане в тому, що Sony PlayStation 5 через це осоромиться на весь світ, тому що Microsoft наочно покаже, що її продукт кращий у всьому. Крім підвищеної потужності, приставка нового покоління порадує покупців відчутно ширшими функціональними можливостями, а також підтримкою голосового помічника Cortana.

  З його допомогою користувачі зможуть запускати ігри або окремі функції, набирати текст, приймати запити в друзі, підключатися до обраних серверів і виконувати масу інших дій. Все це на Sony PlayStation 5 виявиться недоступним, принаймні відразу після початку її продажів.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин