Слідом за Google від співпраці з Huawei відмовляються Intel, Qualcomm і Broadcom

  257

  Але в Huawei думали наперед і створили тримісячний запас необхідних компонентів.

  Google першою відреагувала на внесення президентом США Дональдом Трампом Huawei в чорний список іноземних компаній, з якими місцевим американським фірмам пропонується не вести торгівлю. А тепер до Google, як пише джерело, підключаються і провідні виробники процесорів, чіпів, однокристальних платформ і модемів.

  Мова йде про «трьох китів» напівпровідникового бізнесу – Intel, Qualcomm і Broadcom. Як пише Bloomberg, співробітників цих компаній поінформували про те, що всі угоди з Huawei зупинені «до подальшого повідомлення». Intel поставляє Huawei серверне обладнання і процесори для ноутбуків, Qualcomm – модеми та однокристальні платформи для смартфонів і іншого клієнтського обладнання, Xilinx і Broadcom – компоненти для, знову ж таки, мережного обладнання.

  Поки незрозуміло, у що в підсумку виллється новий виток торгових воєн США і Китаю, але Huawei – це не ZTE. У другого в світі виробника смартфонів, провідної світової науково-дослідницької компанії і топового виробника комунікаційного обладнання акумульованих ресурсів набагато більше, ніж у ZTE. Більш того, в Huawei припускали такий розвиток подій, тому компанія запаслася компонентами вищеперелічених американських фірм на три місяці вперед. Цього часу вистачить, щоб розібратися в поточній ситуації: чи є черговий обмежувальний захід США стандартним залякуванням, або ж це довгострокова політика дискримінації неугодних уряду компаній.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин