Xiaomi назвала всі моделі смартфонів, які обновляться до прошивки MIUI 11

  1655

  Чим далі в майбутнє, тим більш просунутими в усіх відношеннях стають мобільні пристрої. Відбувається це не тільки за рахунок установки передового технічного оснащення, а й за рахунок численних інших факторів. Сьогодні, 15 травня 2019 року, відома на весь світ компанія Xiaomi назвала смартфони, які будуть оновлені до нової прошивки в особі MIUI 11, а її реліз відбудеться вже через кілька місяців – у вересні, тоді як тестування розпочнеться на початку літа, тобто значно раніше.

  Сотні тисяч користувачів продукції Xiaomi зараз сперечаються на тему того, які електронні пристрої до операційної системи MIUI 11 оновляться, а які – ні. Пролити світло на все це вирішила сама корпорація, яка озвучила список мобільних пристроїв, власники яких можуть розраховувати на реліз нової прошивки, причому вже в нинішньому році. Залежно від конкретної моделі смартфона, основою нового ПО можуть виступати різні збірки «зеленого робота», але не старше Android 7.1 Nougat.

  Xiaomi назвала всі моделі смартфонів, які обновляться до прошивки MIUI 11

  Відомо, що нова операційна система принесе разом з собою на смартфони Xiaomi підтримку темного інтерфейсу Dark Mode, абсолютно нове повністю перероблене меню блокування, нові іконки стандартних додатків, поліпшення якості знімків при використанні стандартного ПО, посилення безпеки, а також масу інших нововведень. Втім, як і слід було очікувати, відчути всі ці нововведення зможуть далеко не всі користувачі, так як нову прошивку отримає лише обмежене число моделей.

  Повідомляється, що прошивка MIUI 11 виявиться доступна на Redmi 3S, Redmi 3X, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi 5, Redmi 5A, Redmi 5 Plus, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi 6 Pro, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Redmi Note 5, Redmi Note 5A, Redmi Pro, Redmi S2, Redmi 7, Redmi Note 7 і Redmi Note 7 Pro. Що стосується телефонів з лінійки Mi, то на апдейт можуть розраховувати власники Mi 9, Mi 9 SE, Mi 9 EE, Mi Mix 3, Mi 8, Mi 8 Pro, Mi 8 EE, Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi 6, Mi 6X, Mi Note 2, Mi Note 3, Mi 5s, Mi 5s Plus, Mi 5с, Mi 5X, Mi Max, Mi Max 2, Mi Max 3 і Mi Play. Крім того, нова ОС виявиться доступна для всіх мобільних пристроїв Xiaomi, які компанія випустить вже в цьому році.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин