Чотири години у віртуальній реальності без проводів. Дата виходу і ціна шолома HTC Vive Focus Plus

  37

  Новинка надійде в продаж 15 квітня за ціною 799 доларів.

  В ході виставки Mobile World Congress 2019 в лютому цього року компанія HTC представила шолом віртуальної реальності HTC Vive Focus Plus, який є покращеною версією раніше випущеного пристрою HTC Vive Focus.

  На заході Vive Ecosystem Conference виробник опублікував подробиці щодо дати виходу і ціни пристрою. Новинка надійде в продаж 15 квітня за ціною 799 доларів. Також було оприлюднено інформацію щодо часу роботи пристрою від вбудованого акумулятора: він складе 4 години.

  У комплекті з HTC Vive Focus Plus йдуть два контролери з шістьма ступенями свободи (6DoF), які дозволяють здійснювати зручне і інтуїтивне управління у віртуальному просторі. Шолом не вимагає для роботи підключеного комп’ютера або смартфона.

  Пристрій HTC Vive Focus Plus побудовано на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 835 з графічним процесором Adreno 540, новинка оснащена екраном AMOLED, який має дозвіл 2880 х 1600 пікселів і частоту оновлення 75 Гц.

  Також в оснащення увійшли модулі Wi-Fi 802.11a / b / g / n / ac і Bluetooth, роз’єм 3,5 мм для підключення навушників і USB-C для зарядки і передачі даних. Для відстеження переміщень користувача в просторі передбачена стереокамера.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин