Windows 10 отримала приголомшливий новий дизайн, від якого всі в захваті

  35

  Американська корпорація Microsoft завжди робила все заради того, щоб її програмне забезпечення було якомога більш затребуваним, але з Windows 10 щось з самого початку пішло не так, тому що навіть зараз, через більш ніж три роки з моменту релізу фінальної стабільної версії, ця операційна система не дотягує до тієї популярності, якою користується випущена близько десяти років тому Windows 7. Причин у такого стану справ багато, а однією з головних є жахливий зовнішній вигляд.

  Сьогодні, 25 березня 2019 року, інсайдери опублікували в мережі зображення нового приголомшливого дизайну Windows 10, від якого всі в захваті, тому що ніхто і подумати не міг, що нова операційна система буде виглядати настільки красиво. Поки що в мережі є лише зображення того, як буде виглядати програма «Провідник», а ось інформації про зовнішній вигляд іншого програмного забезпечення поки що немає. Втім, вже зараз зрозуміло, що це буде просто бомба, про що пишуть користувачі в глобальній мережі.

  У новому інтерфейсі основна ставка зроблена на візуальну доступність всього інтерфейсу, на білий колір, а також, крім того, на прозорість. Вдале поєднання всього цього і дозволило зробити так, щоб Windows 10 отримала приголомшливий новий дизайн, який зараз знаходиться в стадії активної розробки. На жаль, поки що немає ніяких даних про те, як це програмне забезпечення буде виглядати в фінальному вигляді, але абсолютно точно не гірше, ніж зараз. Також немає відомостей про те, коли десята «вінда» отримає такий дизайн.

  Швидше за все, Microsoft сама повідомить про глобальний редизайн в рамках напряму Fluent Design в травні нинішнього року, зробивши це під час спеціальної конференції для розробників. Всі користувачі Windows 10 абсолютно точно залишаться в захваті від такого красивого інтерфейсу, тим більше що він буде підтримувати темну тему оформлення, а це абсолютно точно порадує тих, хто багато працює за комп’ютером, адже активація такої дозволяє знизити навантаження на очі у вечірній і нічний час.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин