WhatsApp отримав нову функцію для блокування чужих акаунтів

  72

  Як би сильно не намагалися конкуренти в особі Telegram, Viber і Skype, але потіснити позиції WhatsApp на ринку онлайн-спілкування їм не вдається. Часто це пов’язано з тим, що розробники самого популярного в світі мессенджера з щомісячною аудиторією в більш ніж 1,5 млрд людей постійно впроваджують в нього різні нові функції і можливості. Як стало відомо, даний месенджер в останній бета-версії отримав найважливішу нову функцію, а обернутися вона може тим, що чужий обліковий запис заблокують.

  Уже майже цілий рік багато країн світу страждають від того, що зловмисники з підставних номерів поширюють звідома фейкову і небезпечну для життя людей інформацію, а ще вони вербують в різні терористичні організації, діяльність яких заборонена. Служба модераторів не справляється з проблемою, тому розробники WhatsApp вирішили піти на радикальний крок, додавши в свій сервіс нову можливість. Вона дозволить всім користувачам блокувати чужі акаунти, а відбуватися це буде дуже оперативно.

  У версії WhatsApp під номером 2.19.80 міститься прихована можливість для того, щоб подати скаргу на будь-якого користувача, від якого надійшло повідомлення. Більш того, скаржитися можна навіть на тих, хто публікує щось у публічних групових чатах. У такому випадку, якщо скарг набереться понад десять протягом доби (24 годин), інформація про активність облікового запису автоматично буде передана модератору. Він її перевірить. Якщо будуть виявлені якісь порушення правил використання сервісу, запис заблокують.

  В такому випадку можливість користуватися WhatsApp на конкретному номері телефону пропаде, і це повинно зупинити спам і поширення небезпечної для життя повністю недостовірної інформації. Таким чином, по суті, розробники пропонують за допомогою нової функції блокувати чужі акаунти. При цьому наголошується, що автоматичних блокувань не буде, тобто відключати облікові записи стануть тільки після ручної перевірки модератором. Це повинно виключити ймовірність будь-яких випадкових обмежень доступу до облікових записів. Подібне нововведення абсолютно точно зробить найпопулярніший месенджер в світі ще більш затребуваним серед користувачів по всьому світу, адже спаму стане менше.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин