Нові iPhone отримають 18-ватну зарядку, кабель з роз’ємами USB-C і Lightning і також бездротову зворотну зарядку

  31

  Офіційний анонс нових iPhone очікується у вересні цього року.

  Японський блогер Macotakara опублікував нові відомості, отримані від джерела з ланцюжка поставок комплектуючих для пристроїв Apple, згідно з якими прийдешні смартфони iPhone збережуть роз’єми Lightning.

  Неодноразово з’являлися відомості про те, що в нових смартфонах компанія Apple перейде на використання вкрай популярного в сучасній індустрії мобільних пристроїв роз’єму USB-C, проте купертинівци не поспішають із впровадженням подібних нововведень.

  Кабель для зарядки і передачі даних в цей раз буде мати роз’єми USB-C і Lightning, при цьому в комплект входитиме новий зарядний пристрій потужністю 18 Вт.

  Нагадаємо, поточне покоління iPhone оснащується комплектними зарядних пристроїв з роз’ємами USB і Lightning потужністю всього 5 Вт. Новий зарядний пристрій дозволить заряджати iPhone до 79% всього за годину.

  Крім того, Macotakara підтверджує попередні відомості відомого аналітика Мінг-Чі Куо (Ming-Chi Kuo), який спеціалізується на прогнозах, пов’язаних з технікою Apple. Так ось, інсайдери підтверджують, що нові iPhone отримають функцію бездротової зворотньої зарядки інших пристроїв, включаючи інші смартфони і бездротові навушники.

  Офіційний анонс нових iPhone очікується у вересні цього року.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин