Новий ноутбук Xiaomi Mi Notebook Air важить всього 1,07 кг

  153

  Новий Xiaomi Mi Notebook Air буде представлений публіці 26 березня в Китаї. Очікується, що його вага складе трохи більше кілограма – 1,07 кг. “Витонченість і легкість” – основні акценти реклами нового ноутбука від Xiaomi. І це щира правда. Для порівняння, він легший, ніж Apple MacBook Air і Huawei MateBook 12, які важать відповідно 1,25 кг і 1,3 кг.

  Xiaomi реалізують ноутбуки Mi Notebook (всіх існуючих моделей і з різним набором функцій) через офіційний магазин Mi Store в Китаї. З моменту появи на ринку ноутбуків Mi Notebook Air в 2016 році, Xiaomi не перестають приділяти увагу розвитку цих пристроїв, випускаючи нові версії і постійно удосконалюючи їх. Минулий рік був відзначений тим, що компанія “викинула” на ринок 15,6-дюймові і 13,3-дюймові ноутбуки з чіпсетами Intel i3 / i5 / i7. До слова, продукти Xiaomi завжди мають схожість з пристроями Apple.

  На жаль, на даний момент доступна тільки обмежена інформація про характеристики нового Xiaomi Mi Notebook Air, немає точних даних про його вартість і наявність на торгових майданчиках. Ми сподіваємося, що після презентації в Китаї, наміченої на 26 березня, Xiaomi задумається про те, щоб викотити новинку на глобальний ринок.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин