Sony Xperia XZ3 провалив тест DxOMark. Смартфон поступився навіть Sony Xperia XZ Premium

  75

  Фахівці лабораторії DxOMark опублікували оглядову статтю, в якій тестується камера смартфона Sony Xperia XZ3, випущеного минулої осені.

  В основній камері Sony Xperia XZ3 встановлений 19-мегапіксельний датчик зображення, а діафрагма об’єктива дорівнює F / 1,9. Заявлене максимальне значення ISO становить 12800 і 4000 для фото і відео відповідно. Sony Xperia XZ3 може записувати відеоролики з частотою 960 к / с. На перший погляд все досить непогано, проте пристрій провалив тест DxOMark, набравши в ньому всього 79 балів (76 за фото і 85 за відео). Смартфон поступився у відповідному рейтингу навіть смартфону Sony Xperia XZ Premium, випущеному в 2017 році, який набрав 83 бали (82 за фото і 84 за відео).

  До мінусів камери в режимі фото віднесли обмежений динамічний діапазон в будь-яких умовах, колірні відтінки і надмірну насиченість при слабкому освітленні, сильно спотворені, дуже помітні галасливі краї, кілька помітних артефактів, відсутність встановленого режиму боке.

  При зйомці відео критикували нестабільні текстури в будь-яких умовах, нестабільність квітів і баланс білого в приміщенні та при слабкому освітленні, повільний автофокус, деякі помилки відстеження, недолік деталей в умовах недостатнього освітлення і обмежений динамічний діапазон при яскравому освітленні.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин