Стало відомо, як може виглядати складний iPhone X Fold: фото

  74

  Після презентації складних смартфонів на платформі Android деякі дизайнери представили своє бачення гнучкого Apple iPhone. Зокрема, на одному із ресурсів опублікував галерею зображень концепту iPhone X Fold, який запропонував графічний дизайнер Антоніо Де Роса.

  Як повідомляє 9to5mac, концепт являє собою мобільний пристрій, подібний двом з’єднаним разом iPhone із загальним гнучким екраном, який повністю складається.

  Особливості новинки. Дисплей iPhone X Fold має діагональ 6,6 дюйма в складеному стані і 8,3 дюйма в повністю розкритому вигляді. В обох форматах використовується дисплей Super Retina з щільністю пікселів 514 ppi.

  Дизайнер також показав, як iOS може бути адаптована до складного екрану iPhone. Можна побачити, що в правій частині екрана в розгорнутому вигляді додано кілька віджетів, які б забезпечили швидкий доступ до таких додатків, як Music, Weather, Siri та інші.

  Пантенти. У Apple є ціла низка патентів, що стосуються технологій, пов’язаних зі складними смартфонами. Наприклад, в одній з патентних заявок Apple детально розповідається про те, як можна запобігти пошкодженням екрану при багаторазовому складанні і розгортанні на холоді.

  Хто постачатиме Apple гнучкі дисплеї? Тим часом в мережі з’явилися повідомлення джерел в ланцюжку поставок про те, що постачальником складних дисплеїв для Apple може стати компанія Samsung.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин