Набагато раніше, ніж очікувалося. Samsung Galaxy S10 5G вийде вже 5 квітня

  33

  Купити новинку можна буде вже через 2 тижні.

  Компанія Samsung сьогодні офіційно повідомила дату початку продажів флагманського смартфона Samsung Galaxy S10 5G, який буде оснащений основною камерою, що включає чотири модулі, а також модемом для роботи в мережах п’ятого покоління.

  Раніше передбачалося, що новинка буде випущена тільки влітку, потім пройшов слух про те, що Samsung випустить пристрій вже в квітні цього року. Насправді Samsung Galaxy S10 5G міг надійти в продаж ще до кінця березня, проте в ході обговорення з операторами зв’язку і урядом Південної Кореї виникли певні розбіжності, в результаті чого реліз перенесли. На щастя, ненадовго. Samsung Galaxy S10 5G надійде в продаж на території Південної Кореї вже 5 квітня цього року, тобто через два тижні.

  Також стало відомо, що виробник не планує проводити програму зі збору попередніх замовлень на пристрій. Через два тижні почнуться фактичні продажі Samsung Galaxy S10 5G в країні.

  Що стосується виходу Samsung Galaxy S10 5G на території США, то це також трапиться в квітні. Спочатку новинка буде продаватися тільки у оператора Verizon, який планує запустити мережу 5G вже 11 квітня.

  Ціна новинки в Південній Кореї повинна скласти близько 1330 доларів.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин