У мережі з’явилися фото смартфона Meizu 16S і чохла для нього

  162

  У компанії Meizu туманне майбутнє. Хтось говорить про те, що ми станемо свідками заходу колись найбільшого виробника смартфонів у Китаї, а хтось упевнений, що нічого фатального з компанією не відбувається і вона впорається з усіма фінансовими проблемами. Сам виробник зберігає мовчання, що лише підливає масла у вогонь суперечок про перспективи Meizu. На даний момент компанія сконцентрована на майбутньому анонсі флагманів Meizu 16S і Meizu 16S Plus. Фото фасаду першого з новачків, а також чохол, приготовлений для мобільника, з’явилися в мережі.

  Якщо описувати парою слів дизайн Meizu 16S – мінімалізм і елегантність. Тут немає ніяких химерних елементів і пафосу. Зате на славу попрацювали над рамками навколо екрану, зробивши їх мінімальними. Виглядає смартфон акуратно і все симетрично. Тут обійшлися без будь-яких вирізів, запропонувавши невеликі відступи на торцях.

  А ось знімки чохла піднесли сюрприз. Якщо раніше в мережі миготіли рендери, що демонструють нам наявність у Meizu 16S потрійної камери, розташованої по центру верхньої частини тильної панелі, то чохол вказує на те, що вона зміщена в лівий кут.

  Запропонують два чи три модулі, достовірно сказати не можемо. Тут цілком могли запропонувати здвоєну тильну камеру, а нижче встановити світлодіодний спалах. Не можна виключати і того, що від кругового LED-спалаху могли відмовитися, зробивши його мініатюрним і вмонтувавши в один модуль з двома датчиками. Схоже, що підтверджуються чутки про те, що нові флагмани Meizu втратили 3,5 мм аудіороз’єми. На жаль, на даний момент дата анонсу невідома.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин