З’явилися якісні рендери Huawei Enjoy 9S

  33

  Анонс очікується 25 березня.

  Ресурс Slashleaks, який спеціалізується на витоках матеріалів про нові смартфони і інші мобільні пристрої, опублікував якісні рендери смартфона Huawei Enjoy 9S.

  Раніше Huawei офіційно повідомила про те, що 25 березня цього року вона проведе прес-конференцію, на якій будуть представлені відразу три нові продукти, включаючи Huawei Enjoy 9S.

  Також були вказані деякі характеристики Huawei Enjoy 9S, який оснащений потрійною основною камерою з функцією штучного інтелекту, що дозволяє поліпшувати картинку. Дозвіл двох датчиків зображення з трьох складе 24 і 16 Мп.

  Деякі джерела стверджують, що Huawei Enjoy 9S – це ще одна версія смартфона Huawei P Smart + 2019, однак у новинки буде, як мінімум, удвічі більше флеш-пам’яті (128 проти 64 ГБ). Як це часто трапляється, для різних ринків зовні схожі смартфони можуть оснащуватися різним об’ємом пам’яті, різними камерами і дисплеями.

  Також підтверджено, що смартфон з коробки працює під управлінням Android 9.0 з графічною оболонкою EMUI 9.0, а дактилоскопічний датчик буде знаходитися на задній панелі.

  Решта подробиць ми дізнаємося в понеділок.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин