Додаток YouTube Music отримав нові функції

  173

  Офіційний мобільний додаток для сервісу YouTube Music, який повинен стати повноцінною заміною застаріваючому Google Music, отримує важливі оновлення, що додають прості і навіть банальні, але дуже зручні функції. Для початку варто сказати про те, що тепер з’явилася можливість додавати в свої плейлисти не тільки окремі треки, але і відразу цілі альбоми, або інші плейлисти (до слова, така можливість вже давно присутній у нібито «застарілого» аналога). Видача рекомендацій за різними критеріями тепер розширилася і містить ще більше обкладинок альбомів, тому ненормально великий шрифт заголовків став виглядати трохи більш терпимо.

  Тим не менш, компанія Google, очевидно, навіть не планує додавати синхронізацію плейлистів між Google Music і YouTube Music, що тягне за собою явну незручність переходу з одного сервісу на інший. Сам інтерфейс програми не має нічого спільного з Material Design 2, а розділ «Бібліотека» виглядає просто жахливо.

  Крім того, в YouTube Music досі так і не додана можливість завантажувати в бібліотеку свої власні музичні файли, а це дуже потужний козир сервісу Google Music. І нарешті, найбільший прокол: фірмова розумна колонка Google Home відмовляється відтворювати музику з YouTube Music без пристрою Google Chromecast підключеного до телевізора. Поки Google не виправить всі вищевказані проблеми, про «повноцінну заміну застарілого Google Music» не може йти й мови.

  Поділись  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин