Жінкам відкрито новий секрет краси без косметики

  290

  Життя сучасної жінки проходить в такому шаленому ритмі, що подолати втому буває досить складно. Проте експерти відкрили кілька секретів, які дадуть можливість за будь-яких обставин полонити оточуючих своєю красою.

  Знаменита актриса Одрі Хепберн говорила, що красу жінки можна оцінити за блиском її очей. Але ось в сучасному світі з його гіпердинамічним ритмом, досить складно зберегти цей блиск через постійну втому.

  Для того, щоб допомогти жінкам виглядати привабливими навіть без косметики, дослідники довели, що в першу чергу необхідно спати не менше 7-8 годин. Як відомо, недосипання відбивається на обличчі жінки швидко і призводить до раннього старіння.

  Для швидкого засипання і міцного сну необхідно не переїдати перед сном, віддаючи на вечерю перевагу овочам і молочним продуктам, протягом дня вживати достатню кількість рідини. Під час сну у вашій спальні має бути темно, а температура не перевищуватиме 18-21 градуси.

  Нагадаємо, що раніше вчені довели, що правильним положенням для комфортного сну є сон на боці або спині, а ось любителі сну на животі можуть вранці відчувати дискомфорт і втому.

  Нестача сну приводить до появи ранніх зморшків, випадання волосся, ламкості нігтів, а також набору ваги.

  Поділись  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин