Google постійно підслуховує і підглядає за людьми: як видалити зібрану про вас інформацію

  184

  Компанія накопичує і зберігає всю інформацію про користувачів і навіть не приховує цього. Щоб в цьому переконатися достатньо пройти по посиланнях зазначених в статті або повністю прочитати «угоду для користувачів».

  Google постійно підслуховує і підглядає за людьми, які користуються пошуковиком – це погана новина, але є і хороша – все можна видалити. Робить це пошуковик на підставі багатосторінкового документа, з яким запропоновано ознайомитися кожному користувачеві, тільки таких набагато менше 1%, а сама корпорація увагу на цьому не акцентує, так що все законно. Всю зібрану інформацію Google зберігає у себе на сервері, але «почистити» свої архіви може будь-яка людина, відзначає lifter.

  Варто зазначити, що говорячи про тотальне стеження, потрібно розуміти, що навіть в стані спокою десь на тумбочці пристрій продовжує за нами шпигувати. Він продовжує нас «слухати» і «бачити» те, що доступно камері. Користувач також має можливість послухати свої розмови, які назбирав Google.

  Мета збору інформації, за версією Google, надання даних користувачів ШІ для обробки і подальшого виявлення потреб, щоб зробити сервіси ще зручнішими. Але тут виникає відразу три проблеми. По-перше, зламавши пароль до облікового запису, шахрай зможе дізнатися про жертву все, що є в сховищі Google. По-друге, представники органів влади можуть отримати доступ до секретів користувача і використовувати їх проти того, хто «провинився». По-третє, користувача змушують купувати те, що хоче рекламодавець. «Заточена» під людину реклама не залишає йому вибору.

  Але боротися з цим можна, інструкція по «очищенню» інформації додається в тому ж пошуковику, але про неї мало хто знає. Крок перший – авторизуватися. Крок другий – зайти в “історію ваших дій” і видалити все зайве, що записав ваш смартфон через мікрофон. Якщо там порожньо, то ви просто не використовуєте голосовий помічник і ні разу не вимовляли «ОК, Google». І наостанок треба зайти ще раз в “історію ваших дій”, щоб очистити своє досьє від зайвої інформації про вашу активність в Інтернеті. Виберіть прапорцем зайві записи і знищіть їх. Або видаліть все відразу вказавши параметри видалення зліва.

  Що стосується відеоматеріалу, то тут все трохи складніше і для профілактики шпигунства краще звернутися до фахівця.

  Поділись  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин