Muja Smart Touchpad – унікальний геймпад для смартфонів

  59

  На початку січня відгриміла щорічна виставка споживчої електроніки CES, де головними прем’єрами були не стільки самі продукти, скільки різні технології, які не можна помацати. Інтернет речі, мережі п’ятого покоління, штучний інтелект – задавали тон на виставці.

  А ще було багато різних новинок, заточених на геймерів. Один з них геймпад другого покоління Muja Smart Touchpad. Новинка ще недоступна на ринку і розпочато збір коштів на майданчику Indiegogo. Першим покупцям обіцяна знижка в розмірі 50% і вихід геймпада запланований на кінець поточного місяця.

  Це незвичайний і унікальний ігровий контролер. Він являє собою тонку панель, яка кріпиться на задній панелі смартфона і завдяки цьому в розпорядженні користувача виявляється чотири сенсорних кнопки, що дозволяють зробити ігровий процес комфортніше і прискорити його. Кнопки можна налаштовувати і задавати ті дії, за які вони відповідатимуть. Завдяки такому виконанню геймпада Muja в ігровий процес можуть бути залучені шість пальців.

  Новинка сумісна з пристроями на iOS і Android, а також має вбудований акумулятор на 450 мАг. Творці декларують автономність роботи геймпада близько 36 годин в режимі безперервного використання, а в режимі очікування він проживе не менше 56 годин. Обіцяє виробник і те, що панель дозволяє краще розсіювати тепло і тим самим допомагає знизити ризик перегріву смартфона.

  Поділись  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин