Muja Smart Touchpad – унікальний геймпад для смартфонів

  44
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  На початку січня відгриміла щорічна виставка споживчої електроніки CES, де головними прем’єрами були не стільки самі продукти, скільки різні технології, які не можна помацати. Інтернет речі, мережі п’ятого покоління, штучний інтелект – задавали тон на виставці.

  А ще було багато різних новинок, заточених на геймерів. Один з них геймпад другого покоління Muja Smart Touchpad. Новинка ще недоступна на ринку і розпочато збір коштів на майданчику Indiegogo. Першим покупцям обіцяна знижка в розмірі 50% і вихід геймпада запланований на кінець поточного місяця.

  Це незвичайний і унікальний ігровий контролер. Він являє собою тонку панель, яка кріпиться на задній панелі смартфона і завдяки цьому в розпорядженні користувача виявляється чотири сенсорних кнопки, що дозволяють зробити ігровий процес комфортніше і прискорити його. Кнопки можна налаштовувати і задавати ті дії, за які вони відповідатимуть. Завдяки такому виконанню геймпада Muja в ігровий процес можуть бути залучені шість пальців.

  Новинка сумісна з пристроями на iOS і Android, а також має вбудований акумулятор на 450 мАг. Творці декларують автономність роботи геймпада близько 36 годин в режимі безперервного використання, а в режимі очікування він проживе не менше 56 годин. Обіцяє виробник і те, що панель дозволяє краще розсіювати тепло і тим самим допомагає знизити ризик перегріву смартфона.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин