Холодно і мокро: українців розчарували прогнозом погоди

  1400

  У четвер, 24 січня, в Україні очікується сніг та дощі, більше пощастить жителям Криму. Тут встановиться зовсім не зимова погода.

  Про це йдеться в матеріалі “Апострофа“.

  Згідно з даними Укргідрометцентру в четвер, 24 січня, практично по всій території України очікуються опади у вигляді снігу і дощу. Тільки в Криму буде суха, але хмарна погода. За прогнозами синоптиків, самі рясні опади випадуть на сході і півдні нашої країни.

  Найхолодніше в цей день буде на заході і півночі України: від 2 до 6 градусів морозу стовпчики термометра покажуть днем і близько 6-8 градусів з позначкою “мінус” очікується в нічний час доби. На сході і в центрі буде трохи тепліше: від 0 до 2 градусів морозу вдень і 2-4 морозу на цих територіях буде після заходу сонця.

  Ще тепліше на півдні: 2-4 градуси з позначкою “плюс” стовпчики термометра покажуть вдень і всього близько одного градуса морозу – в нічний час доби. А ось в Криму встановиться зовсім не зимова погода. Денні температури на півострові будуть досягати 8-10 градусів тепла, а вночі стовпчики термометрів опустяться, але незначно, і покажуть 4-6 градуси з позначкою “плюс”.

  Поділись  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин