Новий Xiaomi Redmi Note 7 – ядерна бомба, по якій стукали молотком

  323

  «Нереальний смартфон за копійки» використовували як кухонну дошку, дряпали, кидали, били молотком – все в кращих традиціях китайського виробника.

  Китайські розробники випустили анонс Xiaomi Redmi Note 7, продажі якого на території Росії почнуться не раніше серпня 2019. Нічого нового виробник не показав, лише підігнав апарат під сучасні тренди, під смартфони компанії Huawei. Але в підсумку користувач зможе отримати флагман з нереальними технічними характеристиками і нову камеру в 48 мегапікселів всього за 150 доларів, що значно поступається новинкам компанії Huawei за ціною в 2-3 рази і новеньким айфонам в 4-5 разів.

  Також, на новеньких «Редмен» прибрали підзарядку за допомогою мікро-USB і поставили Type-C, завдяки чому акумулятор в 4000 мАг батареї наближається до 100% буквально за годину.

  Компанія Redmi стала суббрендом від компанії Xiaomi, яку очолив колишній президент збанкрутілої компанії Gionee Лю Вейбінг, а значить Note 7 став їх першим флагманом і, якщо на ринку буде не менш вдалий смартфон, ніж на презентації, то у Redmi є всі шанси прийти до звання самостійного бренду, що посилить конкуренцію на ринку мобільних телефонів, яка розгортається «попарно» між Apple – Samsung і Huawei – Xiaomi протягом декількох років.

  Якщо китайці починають щось робити, вони зроблять до самого кінця. Під час показу флагмана на закритій конференції, смартфон посилено перевіряли на міцність. Як «цеглини» Nokia, вони літали по кімнаті, по них стукали молотком і ножем, навіть обробляли продукти – гаджет витримав все і навіть без подряпин.

  Смартфон не ідеальний, як і всі має ряд недоліків. Найбільший з них – камера на 48 Мгп, характеристики якої жодним чином не говорять про якість зйомки. «Порожні слова», які з року в рік грають роль «приманки», прекрасного піар-ходу, який змушує людей, не обізнаних у технічних пристроях, купуватися на вудку, маркетологів.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин