Рак можна попередити: Онкологи озвучили сім основних симптомів розвитку раку

  212

  Діагностика може вирішити страшну проблему мільйонів людей, впевнені вчені. Практично в половині випадків ураження раком можна передбачити і запобігти, і все це завдяки правильній діагностиці.

  На думку британських медиків і учених з онкоцентру Макміллан в Лондоні, є сім найважливіших симптомів, які можуть вказувати на розвиток смертельного захворювання, при їх найменших ознаках потрібно в терміновому порядку звернутися до лікаря.

  Через тривалі дослідження і докладні вивчення реакції людського організму на ті чи інші чинники, вчені встановили, що ознаками розвитку раку можуть бути рани, що довго не загоюються, родимки, які змінилися в кольорі і розмірі, труднощі в ковтанні, важкий кашель з хрипотою, крім того, при розвитку онкології може змінитися робота кишечника або сечового міхура, може утворитися затвердіння в будь-якій частині тіла, або ж відкритися кровотеча.

  До цього дня дуже багато людей нехтують своїм здоров’ям, відкладаючи лікування, а вже тим більше діагностику, на потім. Однак, варто нагадати, що життя у всіх тільки одне, і потрібно більш уважно ставиться до свого тіла і душевного стану.

  Медики всього світу нагадують, що своєчасна діагностика в лікуванні раку дуже важлива, адже найчастіше можна встигнути запобігти захворюванню.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин