Xiaomi Mi 9: подробиці про дві версії

  128

  З Китаю прийшло повідомлення, що в наступному році Xiaomi знову проігнорує виставку MWC 2019 і не стане на її підмостках представляти якісь нові смартфони. Компанія надасть перевагу і далі проводити окремі івенти, щоб максимально сфокусувати увагу на новинки. Останні чутки вказують на те, що прем’єра Xiaomi Mi 9 пройде в березні наступного року, і він знову буде слідувати концепції «круті характеристики за невеликі гроші».

  Інсайдери стверджують, що Xiaomi Mi 9 вийде в двох версіях, які, перш за все, будуть відрізнятися розміром діагоналі дисплея і виконанням виїмки під фронталки. Так, нам обіцяють варіант з 6-дюймовим екраном та каплевидним вирізом, і версію з 6,4-дюймовою матрицею й «монобровою».

  Відрізнятися новинки будуть і апаратною платформою. Так, для «молодшої» модифікації запропонують однокристальну систему з 700 серії Qualcomm і це повинен бути чіпсет, який за чуткам нам відомий як Snapdragon 7150.

  У випадку з 6,4-дюймовою версією перевагу віддадуть флагманській платформі Snapdragon 855. Різницю в моделях ми повинні побачити і на тильній стороні, де у 6-дюймової моделі встановили здвоєний об’єктив, а топова варіація отримає потрійну камеру з датчиками на 48 Мп + 13 Мп + 16 Мп.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин