Імплантат позбавить від ожиріння – вчені

  112

  Імпульси, що подаються імплантатом в мозок, будуть створювати відчуття ситості організму.

  Нова розробка була представлена вченими одного з університетів США. Свої експерименти вони проводили на лабораторних щурах. Спеціальне невеликий пристрій, діаметром менше сантиметра, вони «імплантували» в організми тварин. Надалі імплантат починав подавати м’які електричні імпульси, схожі на сигнали шлунка. Ці імпульси вловлював блукаючий нерв, що зв’язує травний тракт з мозком. За рахунок цього мозок отримував інформацію, що шлунок повний, відповідно, гасив почуття голоду. Така схема працювала навіть в тому випадку, якщо перед цим в організм потрапило зовсім небагато їжі, якою повністю наїстися було неможливо.

  В ході проведеного експерименту щурам вдалося скинути практично половину зайвої ваги, але після вилучення імплантату, протягом трьох місяців вони знову набирали її. Надалі вчені планують проводити випробування на більших тваринах і, можливо, на людях, якщо знайдуться добровольці.

  Відомо, що подібні прилади вже були розроблені раніше, але їх потрібно постійно заряджати. Даний же прилад отримує необхідний заряд від стінок шлунка, а процедура імплантації практично нешкідлива.

  Не так давно дієтологи встановили, що в боротьбі із зайвою вагою може допомогти чорний рис. Цей злак зупиняє процес накопичення жирів в печінці і знижує рівень холестерину. Крім цього, антиоксиданти, що містяться в чорному рисі, корисні для мозку і серця.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин