Після отримання автокефалії УПЦ МП повинна називатись Російська православна церква в Україні – Сиротюк

  655

  Після отримання автокефалії Українська православна церква Московського Патріархату повинна називатись Російська православна церква в Україні і сплачувати податки.

  Про це в ефірі ток-шоу “Ситуація” на Прямому розповів член політради ВО “Свобода” та народний депутат України 7 скликання Юрій Сиротюк.

  “Те що ховається під вивіскою “Українська православна церква Московського патріархату” є резедентурою ФСБ ще в той час, коли багато нинішніх прихильників Томосу прислужували в цій церкві. Очевидно для Росії церковна агресія – це один з ключових інструментів їхнього імперіалізму. Знаючи, що вона буде робити ці провокації. В багатьох монастирях сидять не монахи, а сидять громадяни з іноземними паспортами, з виучкою “ефесбешника” і ростовського десантника”, – наголосив Сиротюк.

  За словами політика, “по-перше, втративши право на канонічну територію України так звана УПЦ МП має мати таку ж назву, як вона має у всьому світі – Російська православна церква в Україні. Друге, сьогодні ця церква, яка готує провокації, має 50% знижку на землю, на газ, що вона безкоштовно продає свою літературу і держава дозволяє їй заробляти на цьому”.

  “Я вважаю, що з Нового року, ця іноземна церква мала б сплачувати повністю податки за ту нерухомість, яку вони заграбастали”, – резюмував представник “Свободи”.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин