«Убивчі свята»: Шведські вчені попереджають про небезпеку зустрічі Нового року

  34

  Як виявилося, не тільки британські вчені здатні досліджувати зокрема в загальній масі «нікому не потрібних» глобальних проблем.

  Шведські вчені з Лундського університету попереджають про небезпеку зустрічі Нового року, а також різдвяних свят в зв’язку з емоційним сплеском, який на тлі низької температури повітря може привести до виникнення інфаркту міокарда, підвищеного тиску, з подальшим гіпертонічним кризом і іншими серцево-судинними захворюваннями. Ризик відбувається від радісних емоцій, які підвищують артеріальний тиск, а також від розчарувань. Наприклад, якщо синові або онуку, а може бути дружині не сподобається подарунок.

  Крім того, статистика показує, що зайва ейфорія від передчуття свят, також вкрай несприятливо позначається на здоров’ї. Вчені довели, що, з огляду на ступінь метаболізму і інші чинники, ризик летальності на різдвяних урочистостях, збільшується на 37%. Звідси висновок шведських учених – новорічні та різдвяні свята показані для молодих і здорових громадян, які пройшли попередній медичний огляд. Смішно? Можливо… Але щось в цьому є…

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин