Xiaomi випустила ультралегкий гаджет для бігунів

  78

  Ліхтарик може подати сигнал SOS і коштує всього 14 доларів.

  Компанія Xiaomi виробляє популярні смартфони, але є у неї і менш відомий напрямок – Mijia (Mi Ecological Chain, екосистема Mi), яка виробляє широкий асортимент цифрових товарів, включаючи навіть телескопи. У лінійці Mijia чергове поповнення – компанія представила екстремально легкий наголовний ліхтарик BEEbest.

  Він також відрізняється доступною вартістю – ціна складає всього 14 доларів. У ліхтарику використовуються світлодіодні лампи CREE формату XP-G3. За словами виробника, вони дають м’яке світло і не мають негативного впливу на очі при освітленні дороги. Ліхтарик комплектується літієвим акумулятором на 500 мА · год, якої повинно вистачити на 17 годин роботи. Якщо користувач бігає по одній годині ввечері, заряджати ліхтарик доведеться раз в півмісяця.

  Гаджет працює в трьох режимах – фари, імпульсному і SOS. У разі непередбаченої або аварійної ситуації його можна використовуватися як попереджувальний сигнал.

  Сам по собі ліхтарик важить всього 27 грамів, а з наголовним кріпленням – 42 грами. Такий ліхтарик не повинен завдавати незручностей і «переважувати» користувача. Ремінець регулюється по довжині.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин