ASUS збирається сконцентруватися на випуску ігрових смартфонів

  42

  Китайські компанії досягли неабиякого успіху в справі створення бюджетних пристроїв і серйозно тіснять конкурентів. ASUS добре розуміє розстановку сил на ринку смартфонів і готується відреагувати на зміни, що відбулися. Вона налаштована змінити стратегію і провести реорганізацію мобільного підрозділу.

  За інформацією обізнаних джерел, тайванський бренд має намір відмовитися від випуску недорогих мобільників, які не можуть нічого протиставити іншим пристроям з цього цінового сегменту.

  Залишати ринок смартфонів ASUS не має наміру, а сконцентрується на випуску пристроїв, орієнтованих на завзятих геймерів. Акцент буде зроблений на високій продуктивності і тривалому часі роботи. Це може означати, що ми обов’язково побачимо нові смартфони в лінійці ROG, а ось доля серії ZenFone залишається неясною.

  Відбудуться зміни і в топ-менеджменті компанії. Її залишає генеральний директор Джері Шин, який досить успішно керував ASUS протягом майже 11 років. Починаючи з 2019 року, біля керма компанії встануть відразу два керівники, які будуть відповідати за різні напрямки розвитку ASUS.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин