Власники iPhone скаржаться на спам від Apple

  54

  Власники iPhone звинувачують компанію Apple в масовому розсиланні спаму. Користувачі мережі припускають, що це пов’язано зі слабкими продажами новітніх смартфонів.

  Нав’язлива реклама пропонує iPhone XR і iPhone XS учасникам програми оновлення iPhone, повідомляючи, що телефони готові і вже чекають власників. Якщо користувач натискає на повідомлення, він потрапляє в App Store, де пропонуються смартфони компанії Apple.

  Скріншот акції був розміщений в Twitter розробником iOS Стівом Ледерерою і пізніше був відзначений негативний прогноз виторгу, спостерігачі ринку розвитку розцінили це як негатив для Apple. Деякі аналітики урізують прогнози продажів iPhone на важливий святковий квартал на основі звітів постачальників, але залишається неясним, чи пов’язані оцінки безпосередньо з більш низьким, ніж зазвичай, попитом на iPhone.

  Розсилка такого спаму є продовженням рекламного бліцу, який почався з пропозиції про обмін протягом обмеженого часу в минулому місяці. Акції Apple впали через чутки про те, що попит на останні моделі iPhone слабший, ніж очікувалося, і сьогоднішня реклама, безсумнівно, підкине дров у вогонь.

  У вівторок в звіті з посиланням на джерела в Apple стверджувалося, що в жовтні компанія перетасувала маркетинговий персонал, щоб збільшити продажі iPhone. Описаний як «пожежна міра», цей крок був охарактеризований більшістю експертів як «можливе визнання», що продажі не відповідають очікуванням.

  Минулого тижня компанія спробувала заспокоїти інвесторів. В інтерв’ю CNET віце-президент Apple з маркетингу Грег Йозвяк (Greg Joswiak) заявив, що продажі iPhone XR перевищують продажу iPhone XS і XS Max щодня з моменту його запуску в жовтні. Раніше очікувалося, що iPhone XR, який пропонує ряд висококласних функцій XS за нижчою ціною, забезпечить більшу частину продажів у 2018 модельному році.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин