«Їжте хліб!»: Вчені розповіли про п’ять дивних звичок, які допоможуть жити довше

  1821

  В результаті проведених досліджень, вчені зробили зведення з п’яти звичок, які, незважаючи на свою відверту дивину, допоможуть збільшити тривалість життя.

  Перша така звичка – відключити всі будильники. Згідно з дослідженнями вчених з Японії, зіпсувати нервову систему, а також збільшити ризик серцевих нападів можуть різкі гучні звуки, особливо у випадку зі сплячим організмом.

  Друга звичка – не відмовляти собі в келиху червоного сухого вина. Однак, за рекомендацією вчених, більше одного келиха за один раз вживати не варто. До того ж слід обов’язково проконсультуватися з лікарем, оскільки алкоголь навіть в мінімальних дозах може нести для багатьох смертельну загрозу.

  Третя – завести собі домашнього вихованця. Вченими доведено, що завдяки позитивним емоціям, які людям приносять домашні улюбленці, знижується щоденний стрес, і в цілому зміцнюється імунна система.

  Четверта звичка, яка подовжить життя – митися рідше. Частий прийом душу позбавляє шкіру людини захисного шару, який відповідає за протистояння організму до різних захворювань.

  І остання така звичка – не відмовлятися від хліба: «Їжте хліб!» Антиоксиданти, що містяться в скоринках і м’якушки хлібних виробів, зменшують ризик розвитку раку. Але з хлібом, як і у випадку з вином, головне – знати міру, відзначають вчені.

  Доповнити вищеописані звички можуть результати недавніх досліджень німецьких вчених. Згідно з ними, уповільнити старіння організму, а також продовжити життя зможе регулярне виконання вправ на витривалість – наприклад, тривалий біг. У свою чергу, силові тренування ніякого позитивного впливу на організм, за словами вчених, не роблять.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин