Подробиці про характеристики дисплеїв розкладного мобільника Samsung і інтерфейсу One UI

  63

  7 листопада ввечері в Сан-Франциско Samsung відкрила щорічну конференцію для розробників. В рамках заходу компанія розповіла про те, що має намір переосмислити підхід до створення сучасних смартфонів і візуального оформлення призначеного для користувача інтерфейсу.

  Першим втілювати це воєдино буде складаний мобільник з гнучким дисплеєм, який використовує в своїй роботі нову оболонку One UI. В ході самої презентації був показаний робочий прототип смартфона в розкладному форм-факторі, але про його характеристики було сказано мало. Уже пізніше компанія розкрила більше подробиць про смартфон.

  Так, мобільник отримав два дисплеї, де основний Infinity Flex, а також додатковий 4,6-дюймовий екран з роздільною здатністю 1960х840 пікселів з щільністю 420ppi і співвідношенням сторін 21: 9. У розкладеному стані гнучка матриця має діагональ 7,3 дюйма, і її розширення склало 2152х1536 точок. У планшетному режимі на екран можна одночасно виводити три додатки, така фішка вже закладена в інтерфейс One UI.

  Що стосується програмної оболонки, то Samsung підтвердила, що вона змінить Samsung Experience. Акцент зроблений на мінімалістичність, лаконічність і комфорт роботи з нею навіть однією рукою.

  Фішкою оболонки стане Focus Blocks, що ділить інтерфейс штатних додатків на область взаємодії і зону, яку користувач переглядає. Samsung і інтерфейсі One UI прийде на Samsung Galaxy Note 9 і Galaxy S9 / S9, а ось флагмани 2017 року новий інтерфейс обійде стороною.

  Поділись
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин