Топова Android-розкладачка Samsung W2019 на відео

  57

  Позавчора Samsung показала розкладний смартфон, як уособлення того, якими можуть бути мобільники майбутнього. А вже сьогодні компанія представить досить специфічний телефон, як розкладний привіт з минулого. Зараз навколо всі смартфони з а-ля «безрамковим» дизайном, а тут виробник знову і знову повертається до витоків.

  Років 15 тому, такі телефони-розкладачки були популярні і в Азії ще залишилися прихильники такого форм-фактора, ось для них і представлять Samsung W2019, причому з акцентом на не бідних користувачів.

  За день до анонсу особливо наворочена «розкладачка» засвітилася в відео. Нам показали вже експлуатований кілька років образ телефону з парою 4,2-дюймових екранів розширенням FullHD. Така прикольна і специфічна штука в золотому кольорі. Обіцяють ще й сріблястий варіант.

  Автор ролика не показав нам виконання сканера відбитків пальців, але дуже схоже, що знаходиться він на бічній грані. Samsung W2019 повинен порадувати топовою платформою Snapdragon 845, 6 Гб оперативної пам’яті і 64/128 Гб постійної пам’яті. Але найцікавіше буде дізнатися про подвійну тильну камеру новинки і що ж нового тут могли придумати інженери. Нагадаємо, що саме Samsung W2018 першим запропонував фішку зі змінною діафрагмою, яку потім отримали інші флагмани компанії.

  Поділись
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин