Показали рендер LG Q9

  80

  У серпні цього року LG представила свій апарат середнього рівня Q8 (2018), який отримав захист по класу IP68, підтримку стилуса і модний витягнутий дисплей.

  Компанія залишилася вірна своїй стратегії просити високі цінники за свої пристрої, і оцінила LG Q8 з чіпом Snapdragon 450 в $ 470.

  Наскільки добре купують цю модель, невідомо. Зате з’явилося чергове підтвердження, що готується до виходу її наступник.

  Місяць тому нам показали зображення LG Q9 і розповіли про його характеристики, а сьогодні демонструють новий рендер смартфона. Спочатку передбачалося, що своїм зовнішнім виглядом апарат буде наслідувати риси LG Q6 і LG Q7, які отримали дисплей зі співвідношенням сторін 18: 9 без «моноброви». Але сьогоднішнє зображення говорить про те, що LG Q9 запозичить дизайн у флагмана LG G7 ThinQ. Мода на «чубок» все ще актуальна.

  За своїми характеристиками це буде середньої руки смартфон на базі чіпа Snapdragon 660, що володіє 6,1-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю FullHD +, 4 Гб оперативної пам’яті і флеш-модулем на 32/64 Гб. Обіцяють акумулятор ємністю 3550 мАг, чіп NFC і операційну систему Android 8.1 Oreo. Про терміни виходу LG Q9 не повідомляється.

  Поділись
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин