Кнопковий телефон Xiaomi ZMI Travel Assistant Z1 навіює ностальгію

  198

  Шанувальники класичних моделей телефонів тепер можуть скористатися кнопковою моделлю, яка має великі можливості. Незважаючи на свою простоту, Xiaomi ZMI Travel Assistant Z1 може не тільки працювати перекладачем, а й займатися пошуком даних.

  Не всі люди віддають перевагу новомодним смартфонам, які заполонили ринок. Більшість людей старшого віку ностальгують за кнопковими моделями, які були для них більш зрозумілі і зручні. Зорієнтувалася на такі вимоги споживача компанія Xiaomi, випустивши на ринок модель Xiaomi ZMI Travel Assistant Z1. Розробники досить сильно осучаснили її, надавши велику кількість можливостей.

  Так, телефон може працювати в якості перекладача з китайської на 16 найбільш поширених мов. Любителі читання можуть скористатися базою з 14 мільйонів книг, яка вбудована в гаджет. Модель обладнана слотами для двох сім-карт, телефон підтримує 4G, а крім цього може стати точкою доступу Wi-Fi або USB-модемом, до якого можна підключити до десятка різних пристроїв. Ємність акумулятора становить 5000 мА · год, чого вистачить на дуже довгий час, екран 2,8 дюйма, слот карти пам’яті і порт USB Type-С, а ще в ньому є GPS.

  Вартість такого телефону становить 499 юанів. Творці впевнені, що кнопковий телефон Xiaomi ZMI Travel Assistant Z1 навіює ностальгію і стане популярним серед користувачів старшого покоління.

  Поділись
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин