Кнопковий телефон Xiaomi ZMI Travel Assistant Z1 навіює ностальгію

  179
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Шанувальники класичних моделей телефонів тепер можуть скористатися кнопковою моделлю, яка має великі можливості. Незважаючи на свою простоту, Xiaomi ZMI Travel Assistant Z1 може не тільки працювати перекладачем, а й займатися пошуком даних.

  Не всі люди віддають перевагу новомодним смартфонам, які заполонили ринок. Більшість людей старшого віку ностальгують за кнопковими моделями, які були для них більш зрозумілі і зручні. Зорієнтувалася на такі вимоги споживача компанія Xiaomi, випустивши на ринок модель Xiaomi ZMI Travel Assistant Z1. Розробники досить сильно осучаснили її, надавши велику кількість можливостей.

  Так, телефон може працювати в якості перекладача з китайської на 16 найбільш поширених мов. Любителі читання можуть скористатися базою з 14 мільйонів книг, яка вбудована в гаджет. Модель обладнана слотами для двох сім-карт, телефон підтримує 4G, а крім цього може стати точкою доступу Wi-Fi або USB-модемом, до якого можна підключити до десятка різних пристроїв. Ємність акумулятора становить 5000 мА · год, чого вистачить на дуже довгий час, екран 2,8 дюйма, слот карти пам’яті і порт USB Type-С, а ще в ньому є GPS.

  Вартість такого телефону становить 499 юанів. Творці впевнені, що кнопковий телефон Xiaomi ZMI Travel Assistant Z1 навіює ностальгію і стане популярним серед користувачів старшого покоління.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин