Вчені пояснили, чому не можна змушувати дітей займатися спортом

  60

  Фахівці прокоментували помилку багатьох батьків і пояснили, чому діти не досягають успіху в спорті, на який витратили роки.

  Часто трапляється так, що дитина в ранньому віці проявляє інтерес до певного виду спорту. Батьки, бачачи потенціал свого чада, підтримують інтерес професійним заняттям. Але пізніше інтерес дитини згасає, і вона хоче займатися іншим видом спорту, з чим батьки категорично не згодні.

  Вчені з медичного коледжу Пенсільванського державного університету опитали 91 професійного гравця в хокей на льоду, щоб з’ясувати, які переваги у них були протягом життя.

  Згідно з результатами, в середньому кожен з них зацікавився спортом в 4,5 року, а захотів продовжити кар’єру в хокеї в 14,3. При цьому всі займалися 2-4 видами спорту у віці від 5 до 14 років.

  Вчені підтверджують свою теорію даними результатами і заявляють, що дітей не можна змушувати займатися спортом проти їх волі, оскільки це загрожує психологічними розладами, а також фізичними хворобами: такий підхід тренує тільки одну групу м’язів дитини, послаблюючи інші.

  Ортопеди кажуть, що краще взагалі утриматися від активних занять конкретним видом спорту, ніж так псувати здоров’я. Джерело:

  Поділись
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин