Вчені назвали головного ворога схуднення

  189

  Для виявлення найважливішого чинника, що заважає скинути зайві кілограми, було проведено ряд досліджень і тестів. Результати опубліковані в медичному журналі.

  Вчені з’ясували, що незалежно від раціону і інтенсивності фізичних навантажень, організм людини, що худне, буде прагнути до заповнення втраченого. Уникнути цього можна тільки при тривалій груповій підтримці, вважає незалежна група медиків за підтримки уряду США.

  Схожу методику застосовують для алкоголіків, наркоманів і людей з поведінковими розладами. Вона заснована на регулярних зустрічах однодумців не рідше разу на тиждень в довгостроковій перспективі. Вчені назвали теми, які варто обговорювати на таких зборах: чесне обговорення різних аспектів проблеми і власні перемоги. Групова підтримка допоможе також посилити контроль зміни ваги, підрахунку калорій і моніторити вправи. Така щирість допоможе перемогти головного ворога схуднення – самотність.

  Експерти відзначають, що ефект від обговорення схуднення буде вищий, якщо співрозмовниками стануть люди з однаковими цілями й проблемами, а близькі та друзі не можуть в повній мірі оцінити зусилля людини, котра худне, якщо самі з цим не стикалися.

  Раніше вчені довели, що запах м’яти і зеленого чаю сприяє зниженню апетиту і розщепленню жирів.

  Поділись




  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин