Японські міні-роботи проводять дослідження Нібіру – уфолог

  24

  Кінець світу передбачали на ніч з 22 на 23 вересня, проте планета Земля досі жива. Експерти висловили два припущення, чому земляни бачили Нібіру в небі, але вона пролетіла повз, спровокувавши тільки повінь в Тунісі.

  Уфологи з США, які займаються вивченням космосу і висловлюють припущення щодо апокаліпсиса, зробили висновок, що японські міні-роботи на даний момент проводять дослідження Планети Х. Саме вони, на думку експертів, якимось чином запобігли зіткненню Нібіру і Землі.

  За документами вчених, космічна станція «Хаябуса-2» з роверами вирушила до астероїда Рюгу, щоб вивчити його поверхню і доставити на Землю склад ґрунту. Апарат був відправлений 3 грудня 2014 року. У 2018 році станція досягла пункту призначення і надіслала на Землю кілька знімків з поверхні Рюгу.

  Роверам вдалося зафіксувати дивні вибухи, які спантеличили уфологів. Експерти з США висловили припущення, що місія до Рюгу це секретна програма з вивчення Нібіру. Японське космічне агентство, як вважають уфологи, було змушене зайнятися цим питанням, оскільки NASA неодноразово звинувачували в приховуванні правди про Планету Х, яка, імовірно, загрожує Землі знищенням.

  На думку уфологів, під виглядом вивчення астероїда Рюгу, японські вчені могли передбачити наближення Нібіру до Землі і заздалегідь направити туди пристрої для зміни траєкторії Планети Х, не створюючи паніку серед людей та демонструючи знімки з поверхні загадкового астероїда.

  Японські міні-роботи проводять дослідження Нібіру, заявили уфологи, посилаючись на той факт, що крім фото вчені не надали жодної інформації про отримані дані з поверхні Рюгу, а також не розкривали плани щодо детального дослідження астероїда.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин