Засновники Instagram залишають компанію через можливі розбіжності з Цукербергом

  46

  Засновники популярної соціальної мережі Instagram Кевін Сістром і Майк Крігер залишають власну компанію, якою керували протягом восьми років. Сістром займав пост CEO, а Крігер був технічним директором.

  Кевін Сістром і Майк Крігер створили Instagram в 2010 році як соціальну мережу для публікації фотографій. У 2012 році сервіс викупила компанія Марка Цукерберга Facebook за один мільярд доларів.

  Авторитетне видання Bloomberg відзначає, що засновники соцмережі залишають проект через розбіжності з Марком Цукербергом, який сильно контролює сервіс і втручається в його роботу. Зокрема, зазначається, що засновники не згодні з останніми змінами коментарів і обміну публікаціями між Instagram і Facebook.

  У своїй заяві в блозі Instagram Сістром пише, що вони з Крігером задоволені успіхами свого сервісу, і тепер для них настав час нового розділу в житті. Найближчим часом засновники планують трохи відпочити, щоб зрозуміти, що потрібно світу, і що вони хочуть для цього світу зробити.

  Нагадаємо, що вчора Instagram офіційно спростував чутки про те, що в соцмережі планують ввести функцію репосту. Зазначалося, що репости можуть знеособити профілі користувачів, як це вже зроблено в Facebook.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин