Samsung Galaxy S10 з більш високим дисплеєм помічений на тестовому сайті

  337

  Загадковий пристрій Samsung з номером моделі SM-G405F, яким, як вважають, є Samsung Galaxy S10, з’явився на тестовому сайті під назвою html5test.

  Проте, веб-сторінка не розкрила нічого конкретного щодо того, якою буде офіційний бренд телефону. Але відповідно до контрольного листа, в телефоні буде присутній Android 9.0 Pie.

  Хоча номер моделі Galaxy SM405F звучить некоректно, в звіті SamMobile йдеться, що Samsung в минулому тестував свої S-серії з номерами серій серії G400. Згідно лістингу, ця специфікація має роздільну здатність 412 x 869 пікселів, що трохи вище розширення 412 x 846 пікселів для Samsung Galaxy S9, натякаючи, що наступник Galaxy S9 буде мати більш високий дисплей і 19: 9 співвідношення сторін.

  Всі існуючі флагманські смартфони Samsung використовують співвідношення сторін 18,5: 9. Тому, якщо верифікувати лістинг, майбутній флагман Samsung може може бути з більш високим дисплеєм.

  Згідно з недавнім звітом SamMobile, DJ Koh, генеральний директор підрозділу мобільного зв’язку Samsung, сказав, не розкриваючи подробиць Galaxy S10, що у нього будуть «дуже важливі» зміни дизайну. У доповіді також підкреслюється, що Galaxy S10 запропонує більше оновлень в порівнянні з поточною Galaxy S9. Що стосується дизайну і загального зовнішнього вигляду, то між Galaxy S8 і S9 не відбулося серйозних змін дизайну. Але «плюсовий» варіант (Samsung Galaxy S9 +) прийшов з подвійним налаштуванням задньої камери.

  Раніше повідомлялося, що Samsung Galaxy S10 + може містити в цілому п’ять камер. Повідомляється, що до складу пристрою входить блок з трьома камерами на задній панелі і подвійна камера Селфі. Samsung має намір запустити три моделі Galaxy S10 в лютому 2019 року.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин