«Facebook, знайомства»: Facebook запустив сервіс серйозних знайомств

  97

  Ринок онлайн-знайомств отримав серйозного конкурента в особі соцмережі, де 2200 млн користувачів самотні.

  Представники Facebook зробили дивовижне оголошення, компанія офіційно виходить на ринок онлайн-знайомств. «На Facebook є 200 мільйонів людей, які вважают себе одинокими», – сказав генеральний директор Марк Цукерберг на щорічній конференції розробників F8. «Очевидно, тут є чим зайнятися».

  Служба знайомств Facebook допомагає людям знайти друзів та, можливо, кохану людину. Facebook запустив сервіс серйозних знайомств, додавши в функції зіставлення користувачів з людьми, які не пов’язані на сайті. Ось як це буде працювати: в профілі потрібно натиснути на значок серця, щоб ввести те, що Facebook називає «будинком знайомств».

  Звідти важливо налаштувати профіль знайомств, який ваші друзі на Facebook не зможуть побачити. Перегляд подій і груп, які вас цікавлять, посприяють пошуку нових знайомих. Далі потрібно розблокувати подію фізичного світу, яку хочеться відвідати. Тоді профіль користувача суміститься з іншими людьми, що йдуть на цю подію, і з’явиться можливість переглядати їх профілі.

  «Ви можете почати приватну розмову, якщо знайдете когось цікавого. Facebook каже, що розмови будуть текстом тільки в якості «міри безпеки», а чати знайомств залишаться окремо від повідомлень Facebook і WhatsApp », – попереджає експерт. Виходячи з такої системи з’явиться реальний шанс знайти людину для спілкування і зустрічей.

  «Це відображає те, як люди насправді зустрічаються, що зазвичай відбувається на заходах і в установах, з якими вони пов’язані», – сказав Кріс Кокс, який представляє головний продукт Facebook, під час свого виступу.

  Поділись


  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин