Детальне знайомство з сімейством iPhone 2018

  82
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Відомий блогер Маркус Браунлі (Marques Brownlee), що спеціалізується на оглядах смартфонів, представив, мабуть, найбільш грунтовне на даний момент відеознайомств з майбутнім сімейством смартфонів Apple 2018 року.

  Звичайно, фотографії та відео з габаритними макетами цих апаратів вже не раз публікувалися, але це – найбільш якісний огляд.

  У ролику представлені білі макети так званих апаратів iPhone X2 (5,8-дюймовий спадкоємець iPhone X), 6,5-дюймового iPhone X Plus і 6,1-дюймового iPhone 2018. Він підтверджує, що у всіх трьох смартфонах буде присутній виріз в верхній частині екрана одного розміру.

  При цьому за розміром і вагою 6,5-дюймовий iPhone X Plus буде менше сучасного 5,5-дюймового iPhone 8 Plus за рахунок використання нового без рамкової дизайну.Маркус також детально демонструє виступаючі об’єктиви на нових смартфонах: як відомо з попередніх чуток, iPhone X2 і X Plus отримають подвійні тильні камери, в той час як «здешевлену» модель з 6,1-дюймовим РК-дисплеєм отримає одиночну основну камеру (яка, втім, може бути кілька поліпшена).До речі, за словами пана Браунлі, ця «дешевша» модель також буде оснащуватися технологією розпізнавання осіб Face ID першого покоління, в той час як дует iPhone X отримає друге покоління (очевидно, особи будуть розпізнаватися точніше і швидше).

  Це цілком логічно, враховуючи, що апаратна начинка 6,1-дюймового апарату буде, як очікується, відповідати смартфонам Apple 2017 року: 3 Гбайт ОЗУ і однокристальної системи Apple A11 Bionic проти 4 Гбайт ОЗУ і A12.Також в огляді йдеться, що iPhone X2 і X Plus вийдуть в трьох кольорах: чорному, білому і новому золотистому. А ось «здешевлену» модель отримає мінімум чотири кольори, причому це будуть досить строкаті відтінки на зразок червоного, синього, зеленого і так далі.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин