Послуга по перенесенню мобільних номерів в Україні стартує з 1 травня 2019 року

  51
  Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації, остаточно затвердила план впровадження послуги з перенесення мобільних номерів (MNP), – повідомляє прес-служба НКРЗІ.
  Відзначається, що до 1 лютого 2019 року мають бути створені локальні бази даних мобільних операторів і їх підключення до централізованої бази даних ДП «Укрчастотнагляд». При цьому старт впровадження послуг з перенесення абонентських номерів призначений на 1 травня 2019 року.«Зазначені строки, визначені в проекті рішення НКРЗІ, були прийняті за основу рішенням НКРЗІ від 26 червня 2018 № 337. У встановлений термін проведення громадського обговорення зауважень і пропозицій не надходило», – йдеться в повідомленні.

  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  На засіданні Робочої групи НКРЗІ з питань впровадження послуг з перенесення абонентських номерів, яке відбулося 26 липня цього року за участю всіх зацікавлених учасників ринку телекомунікацій, було завершено громадське обговорення розгляду проекту рішення НКРЗІ.

  Проект акта спрямований на узгодження в зацікавлені держоргани.

  Проведення наступної наради з обговорення стану виконання заходів орієнтовного плану заплановано на 16 серпня 2018 року.

  Процес запуску MNP два роки був заблокований судовими позовами.
  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин