Трамп провів переговори з Порошенком: що про це відомо

  575
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Президент США несподівано скасував усі двосторонні зустрічі в рамках саміту НАТО у Брюсселі, призначені на четвер, 12 липня, але встиг перед цим провести переговори з президентом України Петром Порошенком.

  Цю інформацію OBOZREVATEL підтвердили власні джерела у дипломатичних колах

  Як пише “Європейська правда”, яка спершу повідомила про скасування переговорів глав України і США, зустріч тривала близько 20 хвилин.

  “Обговорили широкий спектр питань, включаючи Північний потік-2 і подальшу співпрацю в оборонній сфері”, – розповіло одне з джерел видання.

  Інший співрозмовник зауважив, що через зміщення порядку денного переговори відбувалися без запрошення преси.

  Зазначимо, що також про дані переговори на своїй сторінці у Facebook повідомив політолог Павло Нусс.

  За його словами, під час зустрічі лідери двох країн обговорили зокрема політико-оборонні відносини між Україною та США, а також стратегію США на майбутній зустрічі Трампа з президентом РФ Володимиром Путіним.

  Пізніше на прес-конференції після екстреного засідання лідерів країн-членів НАТО Трамп заявив, що “сьогодні Україна вже була тут”, не уточнивши, в якому контексті обговорювалося це питання.

  При тому він наголосив, що має намір обговорити питання Донбасу і Криму під час своєї майбутньої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним 16 липня.

  “Я буду в понеділок з ним зустрічатися. Будемо говорити про різні речі. Ми будемо говорити про Україну. Україна тут була сьогодні. Ви знаєте, це дуже цікаво – почути від нього, що він мені скаже. Він може сказати, що не робив цього. Якщо він щось скаже, ви будете першими, хто про це дізнається”, – сказав президент США.

  Поділись

  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин