Xiaomi Mi 8 і Nokia X6 увійшли в топ-10 найпопулярніших у світі смартфонів

  680
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Видання GSMArena вирішило поділитися своїм щотижневим звітом на тему того, які смартфони в середині червня 2018 року увійшли в топ-10 найпопулярніших мобільних пристроїв. Його учасниками стали Xiaomi Mi 8 і Nokia X6.

  За даними джерела, за станом на 18 червня 2018 року, найпопулярнішим в світі смартфоном є Xiaomi Redmi Note 5 Pro, який пропонує оптимальне технічне оснащення за мінімальні гроші. На другому місці йде недавно запущений в продаж флагман Xiaomi Mi 8, який став першим в світі смартфоном на базі Android, здатним похвалитися повноцінним сканером обличчя 3D Face. Трійку лідерів замикає бюджетний Samsung Galaxy J6, інтерес до якого викликаний лише його появою у продажу в деяких регіонах.

  На четвертому місці розташувався OnePlus 6. Він на тлі Xiaomi Mi 8 виглядає вже не так вражаюче і цікаво, проте багато покупців все одно виявляють до нього інтерес. П’ятірку лідерів замикає Xiaomi Redmi S2, який в деяких країнах продається під назвою Redmi Y2. Це, по суті, поліпшена версія моделі Redmi Note 5 Pro, оснащена більш потужним технічним оснащенням і фотокамерою.

  На шостому рядку рейтингу знайшов своє місце Samsung Galaxy A6 + (2018), який також зовсім недавно надійшов у продаж, тому покупці з усього світу виявляють до нього інтерес. На сьомому рядку розташувалася Nokia X6, яку поки що можна купити виключно на території Китаю, але реліз її міжнародної моделі не змусить себе довго чекати. Восьме місце належить Xiaomi Redmi 5 Plus (Redmi Note 5), тоді як на дев’ятій позиції розташувався Oppo F7.

  Десятку замикає Samsung Galaxy J7 Prime, тобто один із самих бюджетних смартфонів бренду. Не можна не помітити, що у чотирьох мобільних пристроїв з топ-10 найпопулярніших у світі є виріз в екрані. Це означає, що багатьом покупцям смартфони з такою особливістю цілком до душі, а деяким вона навіть подобається.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин