Вправи, які зроблять серце і судини міцними

  62
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Для здорових судин і серця необхідно регулярно виконувати спеціальні фізичні вправи.

  Особливо це правило відноситься до немолодим людям, які менш фізично активні.

  Медики нагадали людям похилого віку, що їм слід обов’язково дотримуватися двох важливих правил: виконувати посильні фізупражненія і бувати на свіжому повітрі.

  Тренувати серця і судини треба, як тільки прокинулися. Кровотік «прокинеться», а судини розширяться, якщо ви будете обертати кистями рук і стопами ніг.

  Виконуючи повороти тулуба, присідання і нахили, постійно контролюйте частоту серцебиття. Так, пульс нетренованого людини – приблизно 90-100 ударів в хвилину, але при цьому серце отримує недостатню кількість кисню.

  Медики рекомендують такі вправи для серця і судин:

  * Піднятися на носочки і ходити з дуже високим підняттям колін.

  * Ноги знаходяться на рівні ширини плечей. Руки піднімаються догори, зчепивши при цьому руки в замок. При нахилі корпусу вправо – права нога відводиться вправо. Нахил прагнути виконувати якомога глибше. Повторити ті ж рухи в ліву сторону. Виконувати 8-9 разів, не забуваючи контролювати дихання.

  * Руки розвести в сторони і ритмічно ляскати долонями по протилежного плеча. Права рука – ліве плече, і навпаки. Корпус при цьому тримати прямо. Нарощувати повтори і темп при відсутності неприємних відчуттів в області серця до 50 разів.

  * Руки опустити уздовж тіла, ноги щільно притиснуті один до одного. Руками здійснювати повне коло: назад – вгору – вперед. Цикл обертань спочатку проводити в одну сторону, потім змінити напрямок на протилежне. Повтори – від 10 до 50.

  * Лежачи на спині, потрібно підняти зігнуті в колінах ноги під кутом 90 градусів і імітувати рухи їзди на велосипеді. 

  * Перебуваючи в положенні лежачи, витягнуті ноги підняти на висоту 30-40 см і робити хрестоподібні руху. Повтор 20-25 разів.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин