Google Pixel 3 і Pixel 3 XL отримають приголомшливу особливість

  196
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  З кожним роком смартфони топового рівня стають все більш просунутими в усіх відношеннях. Вони отримують передові процесори, камери, матеріали корпусу, а також підтримку новітніх технологій.

  За останній рік на ринок були випущені Apple iPhone X, Samsung Galaxy S9, Sony Xperia XZ2, Xiaomi Mi MIX 2S, а також ряд інших телефонів, всі з яких оснащені вкрай корисною і потрібною особливістю, яка особлива зручна для тих, хто змушений багато спілкуватися по телефону протягом робочого дня.

  Як вдалося з’ясувати, нові Google Pixel 3 і Pixel 3 XL отримають підтримку цієї ж найприголомшливішої особливості. Відомий розробник meraz9000 з форуму XDA Developers повідомив про те, що в коді оновленої другої збірки операційної системи Android P йому вдалося виявити цікаве нововведення.

  Зокрема, там сказано про те, що смартфони Google Pixel 3 і Pixel 3 XL підтримують технологію швидкої зарядки за технологією Qi, проте потужність струму, яку вони здатні приймати таким чином, не розкривається. Швидше за все, вона виявиться обмежена на рівні 7,5 Вт, або ж, якщо пощастить, 10 Вт.Потрібно розуміти, що поява бездротової зарядки в смартфонах Pixel 3 і Pixel 3 XL означає не тільки можливість підзарядки акумулятора «по повітрю» з використанням спеціального зарядного пристрою.

  Зараз телефони з модельного ряду Pixel оснащені металевою кришкою, але зі скляною вставкою у верхній частині. Щоб забезпечити підтримку Qi компанії Google доведеться використовувати один з трьох матеріалів – кераміку, скло або ж пластик. Останній відразу ж відпадає.Оскільки кераміка занадто дорога у виробництві, особливо якщо її фарбувати в різні кольори, то найбільш вірогідним матеріалом задньої кришки є скло. Це означає, що тильна частина смартфонів Google Pixel 3 і Pixel 3 XL виявиться виготовлена із загартованого скла Corning Gorilla Glass 5.

  Бездротовий зарядний пристрій для майбутніх новинок має кодову назву Dreamliner, і, судячи з усього, «пошуковий гігант» має намір запустити його в продаж разом з новинками.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин