Беруть приклад з Путіна: новим погрозам КНДР дали пояснення

  146
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Глава Північної Кореї Кім Чен Ин, зриваючи заплановану зустріч з президентом США Дональдом Трампом, переслідує таку саму мету, що і російський лідер Володимир Путін.

  Таку думку висловила в ефірі ObozTV експерт з міжнародних питань Ірина Верещук.

  За словами Верещук, Кім Чен Ин мріє нарівні зі світовими лідерами брати участь у переговорах про ядерне роззброєння. “Він може виграти для себе статус миротворця і місце за столом переговорів на рівні з Трампом”, – вважає вона.

  “Коли готується зустріч з Трампом, Кім Чен Ин загострює ситуацію – домовляйтеся зі мною, обіцяйте мені місце за столом переговорів, мені вже недостатньо зустрічі з Трампом. Про що говорити – війну з Південною Кореєю і так завершили, зібралися, все обговорили, потиснули руки , підписали договір. А якщо ви хочете ядерного роззброєння – давайте сідати і розмовляти на рівні”, – пояснила експерт.

  Як зазначила Верещук, “лекала ті ж самі”, що і у російського президента Володимира Путіна.

  “Лідер КНДР бачить, як реагують на такі заяви таких лідерів. Він грається з такими речами, розуміючи, що це не буде для нього болісно… Стріляти по ньому не почнуть, всі вже оголосили про розрядкуі, є перші домовленості… Він починає грати у велику геополітику – давайте роззброюватися всі. Ми говоримо, що Трампа номінували на нобелівську премію миру, так чому це не може бути Кім Чен Ин, який теж говорить про роззброєння всіх?” – зазначила експерт.

  “Він зараз розуміє свою виграшну позицію, Китай буде на його боці. Всі побачили, що це можливо – така гра з завищеними ставками можлива, і чим вона може завершитися, ніхто не знає”, – уклала вона.

  Поділись
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин