Xiaomi випустила крутий смарт-годинник для дітей за $ 30

  175
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Компанія Xiaomi випустила «розумні» наручні годинники Mi Bunny Children Phone Watch 2C, створені спеціально для дітей.

  Гаджет доступний в двох варіантах колірного виконання – блакитному і світло-помаранчевому. Вага становить всього 37,8 грама, так що пристрій не створить незручності при носінні.

  Новинка обладнана дисплеєм PMOLED круглої форми і адаптером бездротового зв’язку Wi-Fi. Є приймач супутникової навігаційної системи GPS: батьки зможуть відстежувати місце розташування своїх дітей, а також задавати географічні кордони, при виході дитини за які надійде застережливий сигнал.

  Це цікаво:   Топ-10 найбільш потужних у світі смартфонів на Android

  Розробник передбачив слот для карти nano-SIM. Це дозволяє використовувати смарт-годинник в якості мобільного телефону. На згадку можна занести до десяти контактів. Є кнопки для прийняття або відхилення виклику. Батьки зможуть задати «білий список» номерів, так що чужі люди додзвонитися до дитини просто не зможуть.

  Передбачена функція SOS: при натисканні і утриманні кнопки годинник автоматично відправлять на смартфон дорослих поточні координати разом з 7-секундної аудіозаписом навколишнього оточення.

  Передбачено й інші засоби забезпечення безпеки. Це, зокрема, шифрування даних за алгоритмом AES з ключем довжиною 256 біт.

  Придбати дитячі наручний годинник Mi Bunny Children Phone Watch 2C можна за орієнтовною ціною 30 доларів США.

  Поділись
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин