“Москва – невдалий проект!” На росТВ розсердилися через слова Порошенка

  76
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  На російському телебаченні обурилися через слова президента України Петра Порошенка про те, що Росія отримала православ’я тільки завдяки Києву, а Москву необачно заснували його князі (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

  Крім того, пропагандисти дуже бурхливо відреагували на ініціативу глави української держави домогтися створення в країні єдиної помісної автокефальної церкви. Саме з обговорення цієї теми ведучі програми “60 хвилин” і почали свій ефір на телеканалі “Росія 1”.

  “Президент держави, що переміг беззаконня, Петро Олексійович Порошенко, який задумав завести в Україні власну автокефальну помісну церкву, УПЦ ПП – так тепер жартують, оголосив Україну батьківщиною російського православ’я, а Москву, вибачте, невдалим інфраструктурним проектом”, – їдко зазначила Ольга Скабеєва.

  Потім в ефір пустили фрагмент виступу Порошенка у Верховній Раді, в якому він сказав, що християнство прийшло в Київську Русь з Царгорода і лише потім ним поділилися з “тим Заліссям, де давні київські князі необачно заснували Москву”.

  Настільки яскраве висловлювання про Росію викликало нервовий смішок у ведучого передачі Євгена Попова, і він спробував відповісти на нього з сарказмом.

  “Необачно ми засновані. Ось як, за словами Порошенка”, – з усмішкою підсумував пропагандист.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин