“Їх лякає ядерний щит”: у Криму заявили, що Захід уже визнав півострів частиною Росії

  103
  Підпишись на нашу сторінку у ФБ

  Кримські окупанти впевнені, що на Заході вже нібито розглядають варіант із визнанням анексованого півострова частиною Росії.

  Зокрема, так званий віце-прем’єр кримського окупаційного уряду Георгій Мурадов заявив у інтерв’ю РІА Новини, що це питання вже підняли “помірковані кола” в Європі та США.

  “Більш помірковані кола вже обговорюють сценарій про зняття кримської теми з політичного порядку та визнання Криму російським, якщо на це піде в якийсь момент Київ. Думаю, що над цим варіантом і нам варто попрацювати”, – сказав він.

  За його словами, головне – не втрачати час і не допустити повної “перештамповки” суспільної свідомості в Україні, домагатися осмислення українцями того, що Крим і Донбас “вказують шлях до відновлення історичної спільності між двома країнами та єдності, яка й відкриває перспективу спільного розвитку” .

  Разом із тим Мурадов підкреслив, що ніякого особливого “міжнародного визнання” для Криму, який не є незалежною державою, не потрібно.

  “Тут мова йде про інше: чи готові наші суперники зробити активні дії проти суверенітету і територіальної цілісності Росії, до складу якої увійшов Крим? Очевидно, що так питання ніхто не ставить, крім хіба що київських націоналістів. Кримську тему, за моєю оцінкою, наші опоненти розглядають в іншій площині”, – зазначив віце-прем’єр.

  Він припустив, що, судячи з документів і висловлювань західних політиків, Росії нав’язується “игра вдолгую” за так званим прибалтійським сценарієм, доповненим списком санкцій і військово-політичним задушенням країни.

  “Вважаю, що це сценарій послідовної боротьби проти нашої країни невійськовими методами, за сценарієм розвалу СРСР”, – вважає Мурадов.

  Він також упевнений, що противників Росії лякають її ядерний щит і військова міць, а також “пасіонарний характер російського народу, його воля та рішучість захищати своє майбутнє і створену віками багатонаціональну цивілізацію”.

  “Тому Захід усе більше розуміє, що агресія проти нашої держави приведе його до глобального конфлікту і самогубства”, – додав Мурадов.

  Поділись

  • інші новини
  • новини партнерів

  • не пропусти

  • магазин